Top

Güneş Kachinası

Biz

Güneş (Tawa) Kachinası

Güneş’in ruhu olarak bilinen Tawa (Güneş)  Kachinası, haliyle sıcaklık ışık ve mutluluk anlamına gelir. Çeperi tüyletle bezeniş yuvarlak başlığı, ışıyan güneş diskini sembolize eder. Orjinal sembolde bu yuvarlağın alt yarım dilimi gök mavisine, üs yarısındaki iki çeyrek dilimi ise güneş kırmızısı ile sarıya boyanmıştır.

“Diyalog, yansımadır. Gülümsersen gülümserler”

Biz, Clandestinolar

“Diyalog, yansımadır. Gülümsersen, gülümserler.” Aysel Gürel

2003 yılında Olympos’ta, bir sahil tezgahında başladığımız yolculuğumuza, bugün İstanbul’da; Kadıköy, Beşiktaş ve Galata’daki mağazalarımızda devam ediyoruz. Web mağazamızla birlikte de dünyanın her yanına ulaşıyoruz.

Biz; Clandestino’nun zanaatkarları, ilhamımızı doğanın özgünlüğünden, kâinatın kültür çeşitliliğinden ve farklılıkların bir aradalığından alıyoruz. Aldığımız ilhamı dokulara, kumaşlara, desenlere aktararak da şehirlere taşıyoruz. Siz de seçtiğiniz Clandestino tasarımlarıyla dans ettiğiniz festivallere, güneşin ensenizde battığı sahillere; iş yerinize, okulunuza, evinize; gülümseyerek ilham veriyorsunuz.

Seçtiğiniz Clandestino tasarımının yüzünüzü güldürdüğünü görmek, bizlerin itici kuvveti oldu. Hepinizle bire bir temas etmeyi bu yüzden önemsiyoruz. Alışverişimizin web mağazamızla sınırlı kalmaması, sizleri dükkanlarımızda da ağırlamak dileğiyle…

Hepinize şimdiden merhaba

Sevgiler

Clandestinolar

o

“Diyalog, yansımadır. Gülümsersen, gülümserler”